.

.

Fdfklak 2018 Пролет, Есен Faux Свила Pyjamas Жените Ноќ Костим За Девојки Пижами Долг Ракав Pijamas Mujer Дома Облека Q865

Fdfklak 2018 Пролет, Есен Faux Свила Pyjamas Жените Ноќ Костим За Девојки Пижами Долг Ракав Pijamas Mujer Дома

DEN 1356.00 DEN 2659.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

3-10 работни дена од Express.
Превозот :
1. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа!
Внимание За Купувачот :
Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне. Обработка На Време : Околу 3-5 Дена
3.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. така што можеме да направиме подобро.
Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. Превозот Време : 15-30 дена од воздух mail .
Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене., Улица, Град, Регион и држава. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.
Внимание За Руски Пријатели :
1.
Напомена :
Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Повеќе услуга :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство. Примање на време = Обработка на време + Превозот време
2.

Главните својства

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Есен
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Rayon
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал Состав:
Faux Свила
Број На Модел На:
Sleepwear Поставува
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Fdfklak
Големина:
M,L

Избор на купувачот