.

.

Нови Доаѓањето на Летото Жените Пижами Шорцеви Одговараат на Жените Pajama Поставува Памук Шарени Спиење Tshrits Ѕвезда Печати Дневна Шорцеви

Нови Доаѓањето на Летото Жените Пижами Шорцеви Одговараат на Жените Pajama Поставува Памук Шарени Спиење Tshrits

DEN 846.00 DEN 1007.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако ви треба под итно,ве молиме изберете
Комерцијални изразат компанија и да ги плати превозот надомест. Ние го прифатат сите големи метод на плаќање, Како што се Western Union и Т/Т; Moneybookers
2. Доколку купите повеќе објекти од нас, ние може да ги поддржат во комбинација на превозот и испорака полнење попуст.
Плаќање Политика :
1. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот. Ние ќе го прават истото за вас. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ако е можно,ве молиме, изберете ја ЈЕНИ Канал.
Нови Доаѓањето на Летото Жените Пижами Шорцеви Одговараат на Жените Pajama Поставува Памук Шарени Спиење Блузи Tshrits Ѕвезда Печати Дневна Шорцеви
Материјал : Памук+Spandex
Боја : Како На Сликата Прикажани
Големина : M,L,XL,XXL
Забелешка : Азија големина обично се помали 1-2 големина од НАС/ЕУ големина,сите големината на табелата се базираат на Азија луѓе. ние не прифаќаме никакви Негативни и Неутрални Повратни информации само затоа што големината прашање. Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже. Ако брод од страна на Кина/HK Пост Воздух Mail, ве молиме бидете трпеливи да се чека пакетот. CPAM,хонг конг ПОСТ,Сингапур ПОСТ
2. Вашето задоволство е нашата крајна цел. Ние Обезбедуваме Услуга Dropshipping
3.Оваа Продавница Сериозна и Искрена Купувачот Само,100% Задоволство Гаранција
2.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Должина:
Knee Length
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Околу Врат
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
28076
Материјал Состав:
Памук
Сезоната:
Пролет
Pajama Поставува:
pyjamas жени
Пижами:
жените пижами
жените лето pajama:
pijamas Поставува
sleepwear:
пижами, за жени
тренерки жени:
неколку pajama поставува
pyjamas жените лето:
Спиење&Lounge
Место на Потекло:
Shantou Сити,Провинцијата Guangdong

Избор на купувачот