.

.

ПРОМОЦИЈА! Топла Продажба Дополнителни меморија 2GB PC3 12800 1600MHZ DDR3 Десктоп меморија

ПРОМОЦИЈА! Топла Продажба Дополнителни меморија 2GB PC3 12800 1600MHZ DDR3 Десктоп меморија

DEN 588.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


PC3-12800 (DDR3-1600) DDR3 десктоп Капацитетот на меморијата : 2 GB Оперативен напон : 1.V Стандард : PC3-12800 (DDR3-1600) Тежина : околу 21g PC3-12800 (DDR3-1600) DDR3 десктоп меморија
Капацитет : 2 GB
Оперативен напон : 1.V
Стандард : PC3-12800 (DDR3-1600)
Тежина : околу 21g
Овозможи стабилен висок-брзина на пренос,PC3-12800 стандардна Меморија за на лаптоп КОМПЈУТЕР
Ве молиме проверете максимална меморија на вашиот компјутер.
Боја : Како што е прикажано
Пакет листа : 1 x Дополнителни меморија
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Главните својства

Бренд Име:
Gonbes
Објектот Состојба:
Нови
Тип:
DDR3
Број На Модел На:
COTS

Избор на купувачот