.

.

Висок квалитет Прилагодливи O Форма Сидро Shackle Отворено Опстанок Јаже Paracord Хривнија Тока За Надворешна Спорт

Висок квалитет Прилагодливи O Форма Сидро Shackle Отворено Опстанок Јаже Paracord Хривнија Тока За Надворешна

DEN 187.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Висок Квалитет , може да се прилагодува тока врска Главно за опстанок Нараквица со нерѓосувачки челик shackle Главно се користи за отворен чадор јаже хривнија Како додатоци за чадор јаже хривнија Материјал : Алуминиум Стил : O стил тока Прилагодувач дупки дијаметар : 5mm Завртка Pin Должина : 26mm Висок Квалитет , може да се прилагодува тока врска Главно за опстанок Нараквица со нерѓосувачки челик shackle Главно се користи за отворен чадор јаже хривнија Како додатоци за чадор јаже хривнија Материјал : Алуминиум Стил : O стил тока Прилагодувач дупки дијаметар : 5mm Завртка Pin Должина : 26mm

Главните својства

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
EDC.1991
квалитет:
19 g
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот