.

.

Автоматско Вино Шише Настроената Комплет Автоматско Corkscrew Електрични Вино Настроената Cordless Со Фолија Машина И Вакуум Затка S201749

Автоматско Вино Шише Настроената Комплет Автоматско Corkscrew Електрични Вино Настроената Cordless Со Фолија

DEN 11400.00 DEN 12000.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

76 инчи Пакет Содржина : 1 x Електрични Вино Настроената, 1 x Фолија Машина, 1 x Кинески и англиски јазик Прирачник за Корисникот
Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24-72 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.358 kg
Производ Големина(L x W x H) : 25. Ве молиме овозможи речиси 4 недели превозот дена за меѓународна пошта цел. Лесно да се отвори шише вино во секунди. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние брод на Alixpress адреса на САМО. И ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да се добие помош.73 инчи
Пакет Големина(L x W x H) : 27. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Преглед : Модерни електрични вино затка настроената е придвижуван од 4 батерии.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Главните својства

боја:
Црвена, Сива, Сина, Имајте во бои што сакате
Тип:
Отварачки
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
S2017147
Функција:
Еко-Пријателски
Отварачки Тип:
Шише Отварачки
Метал Тип:
Алуминиум легура

Избор на купувачот