.

.

QuickDone Мазна Лименки Настроената Професионални Ергономски Може да Настроената Напор Корисна Нерѓосувачки Челик Настроената Лесно се Претвори Knob CKC1461

QuickDone Мазна Лименки Настроената Професионални Ергономски Може да Настроената Напор Корисна Нерѓосувачки Челик

DEN 422.00 DEN 444.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Еколошки
Високо-квалитетни нерѓосувачки челик ветува мазна и сјајна површина и силна и сигурен тело
Лесен и удобен за вас да се отвори различни видови може да се покрие со остар нож и опрема
Вие нема да се плаши од прекини повреда на прстите и си уште можете да затворете го поклопецот кога не ви се заврши на храна во може да
Не се лизга напредни гумена рачка
Погоден за употреба во кујната, кафуле, ресторан и продавници
Опис :
Материјал : Пластични и нерѓосувачки челик
Големина : 22.5*6*4cm
Боја : Црна
Пакетот вклучува
1 x set може да настроената
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
уживајте во вашиот добро време!

Главните својства

Тип:
Отварачки
Број На Модел На:
CKC1461
Отварачки Тип:
може да отварачки
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
quickdone

Избор на купувачот