.

.

Жените Зимска Јакна Грб Вистински Raccoon Крзно Худ Мода Долго Overcoat Згусне Топло Мека Јакна со Црн Појас

Жените Зимска Јакна Грб Вистински Raccoon Крзно Худ Мода Долго Overcoat Згусне Топло Мека Јакна со Црн Појас

DEN 4152.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Жените Зимска Јакна Грб Вистински Raccoon Крзно Худ Мода Долго Overcoat Згусне Топло Мека Јакна со Црн Појас
Пред да нарачате ,ве молиме видете ја големината на табелата ,ви благодариме

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Лабава
Дебелина:
Дебели
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Маскирани:
Yes
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
6957
Бренд Име:
DTYNZ
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Избор на купувачот