.

.

Корејски Домот Есен Зима Нови Дами Грб Долг Ракав Diamante Волнени Јакни Жените Палта Beading Јакна Jaqueta Feminina

Корејски Домот Есен Зима Нови Дами Грб Долг Ракав Diamante Волнени Јакни Жените Палта Beading Јакна Jaqueta Feminina

DEN 1098.00 DEN 1292.16

Износ
Во форма достапна за нарачката


1. 100% Сосема Нов
2. Материја l : Волнени
3 . Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
4. Бои за избор : Црна, Бела
5 . Големина : M, L, XL
Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm = 0.394 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите
Plz следат табелата да изберете големина.
Големина
Рамо
Биста
Половината
Должина
Sleeve
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
М
13.78
35
33.07
84
29.92
76
21.26
54
23.23
59
L
14.17
36
34.65
88
31.50
80
21.65
55
23.62
60
XL
14.96
38
36.22
92
33.07
84
22.44
57
24.02
61
2 XL
15.35
39
37.80
96
34.65
88
22.83
58
24.41
62
Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
6. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.Ви благодариме !

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Маскирани:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Appliques,Beading,3D Печатење,Spliced,Дијаманти
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Тип:
Тенок
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
WV0118
Облека верзија:
Тенок
Дебелина:
Општи
Комбинација:
Еден
Патнички:
Корејската
Популарната елементи / процес:
дијамант
Ткаенини:
Полиестер
Година сезона:
До 2015 Падне
Боја Класификација:
Црна,Бела
Големина:
M,L,XL
Ткаенина Тип:
Волнени

Избор на купувачот