.

.

2017 Лето Кратки Ракави Висок Врат Surf Нуркање Одговара Кошула Бански Rashguard Жените Сино Бела Осип Guard

2017 Лето Кратки Ракави Висок Врат Surf Нуркање Одговара Кошула Бански Rashguard Жените Сино Бела Осип Guard

DEN 636.00 DEN 1058.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Жените Кратко Sleeve Кошула
Модел# : LS-609 A Материјал : 85 % Полиестер +15% Spandex Дизајн : Pullover Кратко Sleeve Кошула, Мода Печатени, за Жени
Карактеристики : 85% Полиестер / 15% Spandex, одлична еластичност Висок врат, кратки ракави, со raglan seaming UPF 50+ рејтинг да ги блокира сончевите штетните зраци, се повлече на стил Дише, брзо сушење ткаенини обезбедува удобност одговара. Ладна вода, се мијат Ладна Рака Мие е предложена за одржување на еластичноста
Топ Маица Големина Упатство
1. Ве молиме споредете горниот детали големини со твое пред ставање на ред. 2. Како различни Компјутерски екран во боја поинаку, бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики, ве молиме да се разбере. 3. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапувања поради прирачник за мерење.
ЗАБЕЛЕШКА : на врвот и на дното се продава одделно. оваа продажба само за врвот

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
LS-609A
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ

Избор на купувачот