.

.

Жените Долг Ракав Осип Чувари УВ 50 Кожата Заштита од Сонце Совршен за Crossfit, Пливање, Сурфање, Велосипедизам и Трчање

Жените Долг Ракав Осип Чувари УВ 50 Кожата Заштита од Сонце Совршен за Crossfit, Пливање, Сурфање, Велосипедизам

DEN 1056.00 DEN 1507.68

Износ
Во форма достапна за нарачката


Спортски Основните Кожи/Осипување На Стража
Модел# : 916
Материјал : Lycra ( 82% Најлон + 18% Spandex)
Дизајн : Долг Ракав Т Кошула
Карактеристики : Двете стилски и удобно Мека дише, брз сува, лесни и еластичен УВ Blcking 98.8%
Големина Водич : Големина (cm) S M L XL Градите (cm) 76 80 84 88 Долниот Раб 74 76 78 80 Должина (cm) 59 60 62 63 Тежина (килограми) 40-48 45-55 50-62 60-73 Висина (cm) 150-158 158-165 160-168 165-175
1. Ако вашата висина, големина и вашата тежина големина се контрадикторни едни на други, а потоа тежината големина може да се препорача.
2. Прирачник за Мерење, за референца. Ве молиме прифатете го Грешка Опсегот е околу 2-3cm (Околу 1 Инч) податоци
Само на Врвовите за продажба, ако сакате да го leggings, ве молиме кликнете на сликата подолу :
Осип Guard Слики

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Lycra
Број На Модел На:
916

Избор на купувачот