.

.

35mm продолжување зајакнување M14x1.5 M14x1.25 ТРКАЛА ОРЕВИ ЛЕГУРА ЗАВРТКИ со РАМНА СЕДИШТЕ ОДГОВАРААТ ЗА BMW Серија 3 5 Серија 7 Серија Х5 X6

35mm продолжување зајакнување M14x1.5 M14x1.25 ТРКАЛА ОРЕВИ ЛЕГУРА ЗАВРТКИ со РАМНА СЕДИШТЕ ОДГОВАРААТ ЗА BMW

DEN 230.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.25
35mm ТЕМА ДОЛЖИНА inc за МИЕЊЕ
СТАНОТ СЕДИШТЕ
Fitment :
Универзална BMW Серија
Слики :
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. овие цена само костим за 40mm продолжување тркала завртки!
Материјал : челик легура
Боја : Хром
Количина : 1pc
М14 X 1.
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ние можеме да понудиме 35mm 45mm 60mm 65mm продолжување тркала завртки, ако ви треба повеќе ве молиме контактирајте со нас . 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.

Главните својства

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
фиксација
Година:
2014
Објектот Ширина:
1.7cm
Име На Модел:
M12X1.5
Материјал Тип:
40CR
Бренд Име:
Zontwin
Објектот Тежина:
70g
Објектот Должина:
66cm
Автомобил Направи:
BMW

Избор на купувачот