.

.

Нов Телефон Случај за Blackberry KEYone 4.5 Луксузни Вистинска Кожа Покрие Ултра-тенок Назад Заштита Додатоци Торба за DTEK70

Нов Телефон Случај за Blackberry KEYone 4.5 Луксузни Вистинска Кожа Покрие Ултра-тенок Назад Заштита Додатоци

DEN 1965.00 DEN 2159.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Повратни информации : 1. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Можеме да го прифатиме Т/T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Пакет : Телефон Случај x 1
Опис на производот :
Плаќање : 1. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате.5" Боја : Различни бои Свитлива и одговара на телефон совршено го Заштитите вашиот уред од нула, прашина, шок и други штети во вашата секојдневна употреба Лесно да се прибере и отстрани Одлична рака чувство и моден трендсетер. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.
Карактеристики : Codition : 100% Нов Производ : Висок Квалитет на Телефонот Случај Материјал : Увоз Вистинска Кожа Стил : Мода Компатибилен модел : за Black Berry KEYone ПРИТИСНЕТЕ DTEK70 4.

Главните својства

Материјал:
Вистинска Кожа
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
1
Компатибилен Бренд:
Blackberry
дизајн:
Обична
Големина:
4.5
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Wobiloo
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LF-PT-0826

Избор на купувачот