.

.

ITEUU S7Edge Воздух Перница TPU+PC Случај за Samsung Галакси S7 Работ Случаи G9350 Јасно Транспарентен Капак Shockproof

ITEUU S7Edge Воздух Перница TPU+PC Случај за Samsung Галакси S7 Работ Случаи G9350 Јасно Транспарентен Капак

DEN 191.00 DEN 239.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Случај за Samsung Галакси S7 Работ G9350 PC+TPU
Информации За Производот
Воздушни перници во четири агли обезбеди супер анти-удар функција
100% Сосема нов и Висок Квалитет
Бренд : ITEUU
Материјал : Тешко PC+ Мека TPU
Издржливи, елегантен , стилски и едноставен дизајн
Анти-удар,shockproof,влијание-отпорен на
Компатибилен со : ГАЛАКСИ S7 Работ G9350
Лесна и брза инсталација
Мало Пакет : OPP вреќа
Трговија на големо : поддршка
Бои : Златна,Сива,Розово,Сино,Јасно

Главните својства

Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7 работ
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
ITEUU
дизајн:
Транспарентна
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Shockproof
Големина:
5.5 INCH
Мало Пакет:
Yes
Стил:
Едноставно,Рекреација
боја:
Злато,Сина,Јасно,Сива,Роуз
Трговија на големо:
Поддршка
Компатибилен со:
Галакси S7 G9350
is_customized:
Yes
Материјал:
PC+TPU
Функција:
Анти-удар
Пакување:
OPP вреќа
Состојба:
Нови 100%
Функција:
Анти-удар

Избор на купувачот