.

.

Луксузна Сликарство Coque Покритие За HTC Желба 516 316 D516W Шарени Слатки Цртање Телефон Школка Задниот поклопец Заштитник Телефон Случај

Луксузна Сликарство Coque Покритие За HTC Желба 516 316 D516W Шарени Слатки Цртање Телефон Школка Задниот поклопец

DEN 128.00 DEN 220.80

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис : 1.Состојба : 100% Сосема Нов. 2. Материјал : Тешко TPU Насликани Телефон случај 3.Дизајн : Ултра Тенки, Лесни како Воздух,Добар изглед, Рака чувство 4.Се обезбедува заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од акумулира. 5.Ажурирајте го вашиот телефон безбедно и заштитени во стил со овој Случај. Пакет содржи : 1 X Случај Покритие За HTC Желба 516 316 D516 W ( Телефон не е вклучен)

Главните својства

Бренд Име:
COOLPUSEN
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
HTC
дизајн:
Ткаеше,Симпатична,Животински
Големина:
For HTC Desire 516 316 D516W
Карактеристики:
Слика Coque Caase Шарени Слатки Телефон Школка Задниот поклопец Ултра Тенок
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Материјал:
TPU Насликани Телефон случај
Стил:
Мала тежина,добар изглед, рака чувство
дизајн:
Тешко TPU со Дизајн Случаи
функција 1:
Луксузна Ултра Тенок Телефонот Назад Залив
Карактеристика 2:
Задниот Поклопец Назад На Кожата Школка Худ Домување
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
функција 1:
Издржливи Мобилен Нечистотија Случаи отпорни Кеси Браник Школка Домување
функцијата 2:
Анти-Удар Анти-Нула Анти-Лизгање Отпечатоци-Доказ
Место на Потекло:
Guangdong,Кина

Избор на купувачот