.

.

Топла Продажба Бургундија Тенок Одговара Mens Црвениот Тепих Славна Личност Tuxedos Година Стилски Shawl Јака Најдобри Мажите Свадба Одговара(Јакна+Панталони+Лак)

Топла Продажба Бургундија Тенок Одговара Mens Црвениот Тепих Славна Личност Tuxedos Година Стилски Shawl

DEN 3584.00 DEN 4266.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

деколте= ? 2.
Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .градите= ? 7. тежина= ?
Prooduction Шоу
Стандард Одговара Боја Шема
Наплата
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.
Оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.висина = ? 14.бедрото= ? 13. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле. Ние може да обичај прави на костуми за вас, како и.И цената е иста!
Големина на Единица : cm или инчен
1.половината= ?
9. врвка за околу= ? 6.
Ние може да се направи стандардна големина одговара и custom size костуми, ако сакате стандардна големина одговара ,можете да изберете стил ви се сака и да се направи вашата нарачка . ние топло сакал да ви ги задоволи решение.
Стандард што Одговара на големината
(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.ако сакате custom size одговара .
Повратни информации
Ако има некој проблем со боја ,големина ,квалитет ,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација .)
Answer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич,и тогаш ни покаже на големината на телото.Можете да не контактирате во било кое време , кои сакаат да се добие среќен шопинг .стомакот= ? 8. Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Волна
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Fnoexw
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Одговара На Боја:
повеќе од 10 бои
tuxedos големина опции:
стандардна големина /custom size
одговара погодни за сезоната:
Четири Сезони
мажите одговара стил:
формално /cusual повод

Избор на купувачот