.

.

Сопствени Направени Бургундија Двојно Гради Тенок Одговара 3 Дел Свадба Костуми За Мажи Јакна Младоженецот Tuxedos Мажите Палто(Јакна+Панталона+Вест)А3

Сопствени Направени Бургундија Двојно Гради Тенок Одговара 3 Дел Свадба Костуми За Мажи Јакна Младоженецот Tuxedos

DEN 5040.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Купи повеќе заштедат повеќе. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Паметни Повик
Број На Модел На:
11
Одговара Тип:
Лабава
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни

Избор на купувачот