.

.

S-5XL 2018 Нова машка Облека Пролет и лето свадба младоженецот одговараат на три-парче секојдневен Тенок одговара на формално фустан пејач фаза одговара

S-5XL 2018 Нова машка Облека Пролет и лето свадба младоженецот одговараат на три-парче секојдневен Тенок одговара

DEN 4202.00 DEN 4944.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
BADUN QISHI
Стил:
Формално
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Директно
Материјал:
Памук,Микрофибер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
8
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Памук
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Сезоната:
Есен, Зима
is_customized:
Yes

Избор на купувачот