.

.

Три Парчиња Топла Продажба на Сопствени Направени Младоженецот Tuxedos Сребрена Свадба Партија Одговараат на Вечера Одговараат Groomsman Одговараат ( јакна+Панталони+вес

Три Парчиња Топла Продажба на Сопствени Направени Младоженецот Tuxedos Сребрена Свадба Партија Одговараат на

DEN 3763.00 DEN 4426.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

тежина= ?
Prooduction Шоу
Стандард Одговара Боја Шема
Наплата
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.
Стандард што Одговара на големината
(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.потоа можете да се запишете на редоследот забелешка или можете да кликнете Порака Продавачот испраќање на сите мерења и боја на мене кога ќе се направи вашата нарачка .Можете да не контактирате во било кое време , кои сакаат да се добие среќен шопинг . Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 5 дена по приемот, ако не сте задоволни со тоа.
Оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
Ние може да се направи стандардна големина одговара и custom size костуми, ако сакате стандардна големина одговара ,можете да изберете стил ви се сака и да се направи вашата нарачка .ние треба makesure право мерења и бојата ,можете да мерка на вашето тело според следната слика.јакна должина= ? 11. врвка за околу= ? 6.ако сакате custom size одговара .
Неисправни производи ќе бидат понудени за размена.стомакот= ? 8. Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .)
Answer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич,и тогаш ни покаже на големината на телото.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Волна
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Одговара Тип:
Лабава
Бренд Име:
Fnoexw
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Одговара На Боја:
повеќе од 10 бои
tuxedos големина опции:
стандардна големина /custom size
одговара погодни за сезоната:
Четири Сезони
мажите одговара стил:
формално /cusual повод

Избор на купувачот