.

.

Нови Кралски Син Сомот Младоженецот Tuxedos groommens одговара Нарачана Едно копче Младоженецот свадба одговара за mens Bestman е свадба одговараат на

Нови Кралски Син Сомот Младоженецот Tuxedos groommens одговара Нарачана Едно копче Младоженецот свадба одговара

DEN 4267.00 DEN 6095.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

вие исто така може да се измери вашиот мерења и изберете боја (defaultas на сликата ),и ќе ги напишам на цел забелешка или можете да кликнете "контакт сега" копчето ,потоа да ги испратите сите мерења и боја на нашата фабрика или кликнете на "chat сега" копче за онлајн разговор со нас кога ќе цел костим или сакате да ни некои прашања .панталони должина=?
12.
ако сакате кошула,исто така, може да нареди тоа на овој линк.бедрото=?
13.градите=?
7. тежина=?
15.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.можете да ме контактирате во било кое време ако треба.стомакот=?
8.sleeve=?од вашето рамо до зглобот ,не од вратот до зглоб . Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. Контактирајте Со Нас
· Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас! ние ќе им даде на ио најдобра услуга. Но, тоа може да биде одложен бидејќи на празници или лоши временски услови.
ве молиме имајте на ум дека овие големина е облека големина)
Вест и Вратоврска Боја Шема :
Одговара Боја Шема можете да ја промените одговара на бојата ) :
други стилови за костуми,ако сакате ,можете да ни испратите е-пошта или шема онлајн.боја?
или ни даде стандард што Одговара на големината : ( ве молиме изберете вистинската големина accoridng на вашиот сопствен случај на мажите одговара на големината на табелата,
што е многу важно за нас да се направи одговара за вас. врвка за околу=?
6.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
Brightmanyouth
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Памук,Волна,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
мажите suit1464
Употреба:
Младоженецот Носат
Ткаенини:
Волнени мешавина
Сезоната:
Есен/Пролет
боја:
сопствени направени
Стил:
мажите одговара на свадба
Функција:
најдобри младоженецот tuxedos
Слика:
Стандард

Избор на купувачот