.

.

VWKTUUN очила за сонце Жените Срце Преголеми Очила Трендовски Oculos Срцето очила за сонце Жена Отворено Спорт Поени Женски Eyewear

VWKTUUN очила за сонце Жените Срце Преголеми Очила Трендовски Oculos Срцето очила за сонце Жена Отворено Спорт

DEN 216.00 DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме
Вашето задоволство, нашите извршување!
.ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска vaule. Пред исплата,pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и пост поштенски код,тел не е точно,благодарение толку многу за вашата cooperations
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
- 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект.Давање Негативни или Неутрални Повратни информации е многу сериозен став и ние сме сигурни дека можеме да го решите вашиот promble пред да остават негативен фидбек. Pls контактирајте со нас во 24hours врз вас приемот на предмети. Надоместокот ќе се reneered откако предмети била испратена назад во оригиналната состојба,се врати превозот бесплатно ќе биде во yourside
Ако постои некоја друга причина што сакате да го вратат ,pls контактирајте со нас ,ви БЛАГОДАРИМЕ!
УВОЗНИ ДАВАЧКИ
- Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест.
За било какви прашања ,pls не двоумете се да ги споделите со нас .4 cm Леќа Висина : 6.се надеваме дека ќе може да ми се допаѓа нашата предмети и да уживате во вашата шопинг во нашата продавница и ние, исто така, се надеваат дека ќе може да ни остави позитивни повратни информации до нас .6 cm Пол : Жените Поларизирани Очила Или не : не Анти-УВ ниво : очила,ув 400 Леќа Материјал : pc Рамка Материјал : PC Погоден Повод : Шопинг,Возење,одење,качување,партија Пакување содржи : 1 очила за сонце 1 леќа крпа Пакување : еден очила за сонце во Opp вреќа со Балон,а потоа во тетрапак АКО ТРЕБА ДА КУПИ очила за сонце СЛУЧАЈ,PLS КЛИКНИ ТУКА за ДА се КУПИ
ПЛАЌАЊЕ
- ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас.

Главните својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
5.4 cm
Број На Модел На:
WJG096
Бренд Име:
VWKTUUN
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Стил:
очила
Леќа Ширина:
6.6 cm
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Пластични
Повод:
Возење,Забава,На Патување,На Шопинг,Божиќ Подарок
Погоден За Лице:
долго лицето, плоштад лицето на, овален облик на лице
Големина:
Oversized
очила за сонце функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB ЗРАЦИ

Избор на купувачот