.

.

JYouHF Бренд на Луксузни 925 Sterling Silver Обрачот Обетки за Жените Класичен Срце Облик Еден Ред Кубни Циркони Обетки Накит

JYouHF Бренд на Луксузни 925 Sterling Silver Обрачот Обетки за Жените Класичен Срце Облик Еден Ред Кубни Циркони

DEN 141.00 DEN 201.12

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
JYou HF Бренд на Луксузни 925 Sterling Silver Обрачот Обетки за Жените Класичен Срце Облик Еден Ред Кубни Циркони Обетки Накит Точка Име : Обрачот earring Материјал : Циркони,Кристал,S925 Сребро Метал тип : Бакар,Сребро позлатен Ефект : 100% Алергија слободен надворешен дијаметар : 12mm Тежина : 1.68 g Количина : 1 Пар Пакување : Добро спакувани во OPP вреќа Место на потекло : Жеџијанг,Кина Продажбата метод : Мало,Капка шпедиција,трговија на Големо Период на употреба : Тоа не исчезнат најмалку 6 месеци ако се заштити тоа добро

Главните својства

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обетки
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JYouHF
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Големина (Должина * Ширина):
12mm*12mm
Повод:
Годишнината Ангажман Партија, Свадба, Роденден Подарок
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Подарок за:
Девојки,Дама,Девојка,Жена,Сестра,Мајка,итн
Метал Тип:
Бакар,Сребро Позлатен
Еко-Пријателски:
100% Доведе & Никел Слободни
Brincos:
обетки кристал
earings:
925 sterling silver earring
oorbellen:
геометриски обетки
aretes:
обетки за жени
pendientes:
Boucle d'oreille femme

Избор на купувачот