.

.

JUNXIN Луксузни Женски Голема Обрачот Обетки Розово Злато Исполнет Црвено Бели Циркон Обетки Мода Накит Свадба Обетки За Жени

JUNXIN Луксузни Женски Голема Обрачот Обетки Розово Злато Исполнет Црвено Бели Циркон Обетки Мода Накит Свадба

DEN 192.00 DEN 1915.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ.Но, ако добиете тоа, кога ќе примите објект Ако не сте задоволни со ова, ве молиме контактирајте ме првиот и јас ќе се реши прашањето со вашето задоволство , пред да замине повратни информации. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од кина пост препорачана пошта/e Packet/кина пост обичен мал пакет/DHL/ЕМС.

Главните својства

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина (Должина * Ширина):
27mm * 20mm
Број На Модел На:
Ear0056
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JUNXIN
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
РОУЗ ЗЛАТО ИСПОЛНЕТ

Избор на купувачот