.

.

2018 женска Солидна royan свила Облека Дами Сатен Pajama долна Облека Sleepwear Кимоно Бања Gown pjs Nightgown 17 бои#3699

2018 женска Солидна royan свила Облека Дами Сатен Pajama долна Облека Sleepwear Кимоно Бања Gown pjs Nightgown

DEN 624.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
Повторно,тука вашето задоволство се секогаш ГАРАНТИРАН,Нашата посветеност кон клиентите ни овозможува да знае дека откако ќе купи од нас, вие никогаш не ќе сакаат да се справи со другите. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
Сатенски
Бренд Име:
Hooyi
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Rayon,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
#3449

Избор на купувачот