.

.

XUNZHE Домаќинство Креативна Боја Ткаенина Количка за Патување Облека, Пластични Штипки долна облека Чорапи Клипови Бања Виси штипки за алишта

XUNZHE Домаќинство Креативна Боја Ткаенина Количка за Патување Облека, Пластични Штипки долна облека Чорапи Клипови

DEN 126.00 DEN 137.28

Износ
Во форма достапна за нарачката


XUNZHE Домаќинство Креативна Боја Ткаенина Количка за Патување Облека, Пластични Штипки долна облека Чорапи Клипови Бања Виси штипки за алишта
Име : апарати за Домаќинство Креативни Количка за Патување Облека Штипки Големина : 34*10.5 см Материјал : Полиестер + ПП Боја : КАКО на СЛ Пакување : OPP Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. 2.Бојата може да бидат малку различни, поради различни екран и различни екранот ,ве молиме да се разбере.

Главните својства

боја:
случаен боја
Капацитет:
5
Број На Модел На:
Облека Штипки
Бренд Име:
XUNZHE
Материјал:
PP
Име:
Домаќинство Креативни Количка За Патување Облека Штипки
боја:
Цвеќиња, китови, lotus, grid
Големина:
34*10.5cm
Материјал:
Полиестер + PP
Употреба:
Домаќинство Облека Штипки
Користете 2:
Патување Облека Клип
Користете 3:
бања виси бар

Избор на купувачот