.

.

Шарени кристал монистра 3мм мала парична казна големина DIY рачно изработени beaded материјал рака пораби транспарентен венчаница прибор за облека

Шарени кристал монистра 3мм мала парична казна големина DIY рачно изработени beaded материјал рака пораби транспарентен

DEN 24.00 DEN 47.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

метар
3 мм мулти-боја монистра
Околу 380 парчиња по многу.
Тежина 10g.
Ние се врз основа на тежината на стандардот количина е само референца, малку различни, ве молиме да се прости, за количината на тешки купувачи ве молиме да бидете внимателни!
Здраво, моето клиенти. Јас се кандидира на продавница на сите од мене, јас ќе се обидам моето најдобро да се служат сите вас. Кинеската Нова Година доаѓа. Ќе имаме долг одмор од Februray 1 до 26. Сите нарачки во нашиот празник времето ќе биде предаден по Februray 26, ве молиме да бидат трпение да чекаат тоа. Боја Неусогласеност Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети.

Главните својства

Големина:
3mm
Техника:
бисер
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
MD004
Тип На Производ:
Монистра
Дијаметар:
3мм
Погоден за:
свадба фустан
можност за:
облека
ОДГОВАРА ЗА:
Кеси
За:
косата додаток

Избор на купувачот