.

.

Wholesales 80 компјутери 1 suspender клипови Доведе Слободни Метални Suspender Paci Pacifier Клипови Лента Занает Шиење Алатка

Wholesales 80 компјутери 1 suspender клипови Доведе Слободни Метални Suspender Paci Pacifier Клипови Лента Занает

DEN 1088.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нов & Висок квалитет suspender клипови Одлична за правење на било која од вашите pacifier носители, лигавче клипови, играчка носителот и шиење или лента занаети Прстен Должина(Стан) : 1 инч (2.5 cm) Clip Length(Стан) : 0.6 инчен (1.5 cm) Материјал : Метал (Никел Позлатен) Количеството : 80 КОМПЈУТЕРИ
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Главните својства

Тип На Производ:
Клипови
Материјал:
Метал
Големина:
2.5cm
Употреба:
Панталони
Метал Тип:
Челик
Обликот:
U-Форма
Број На Модел На:
13124
Производи Тип:
suspender клипови
Материјал:
метал-rion
Големина:
25mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачот