.

.

Deepgear Камера нуркање маска snorkel постави Еден прозорец калено стакло нуркање маска за Gopro Херој XIAOMI SJCAMERAS сува snorkel се нурне опрема

Deepgear Камера нуркање маска snorkel постави Еден прозорец калено стакло нуркање маска за Gopro Херој XIAOMI

DEN 1583.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.Во случај дека не сте задоволни со производот, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена, а купувачот плаќа за враќање такси превозот.
Совети пред да купувате од нашата продавница :
Можете да поставите цел со себе,но бидете сигурни дека за да се остави сите точни информации,како што се вашето име, презиме,телефон,адреса, пред biding. Предмети ќе биде предаден во рамките на околу 7 дена кога aliexpress ја потврдија исплата информации.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Постојат многу видови на методи за плаќање можете да изберете во Aliexpress.Сите questionsand пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.
Ако големи цел количина,попуст, ќе се применува,ве молиме контактирајте го нашиот клиент онлајн услуга за точно пред biding.не доаѓа со било мало кутија,pls јасно,ви благодариме. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди откако ќе се добие производи,благодарение и во голема мера го цениме ако може да се препорача до вашите пријатели кои можеби се заинтересирани.Боја : Црна
6.Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса, ве Молиме да се осигурате дека вашиот превозот адреса е целосна и точна.Deepgear Камера нуркање маска snorkel постави Еден прозорец калено стакло нуркање маска за Gopro Херој XIAOMI SJCAMERAS сува snorkel се нурне брзини и опрема. Широк headstrap,удобност носи. Ви благодариме!.За далечински земји, тоа ќе биде многу повеќе подолго време за да се дојде.

Главните својства

Број На Модел На:
M11-CA
Бренд Име:
DEEPGEAR
Име на производ:
камерата нуркање сетови,snorkel сет
Маска Тип:
возрасни нуркање маска
Материјали на маска рамка:
PC
Материјали на маска здолниште и рака:
црна силикони
Материјали на маска леќа:
Калено стакло леќа
бои:
Црна
Производот за:
Нуркање,нуркање,нуркањето
Камерата планината да :
Gopro hero1,2,3,4,XIAOMI YI,SJ КАМЕРИ
Леќа Тип:
Еден прозорец,поголема верзија маска
Snorkel тип:
сува snorkel

Избор на купувачот