.

.

15/13/10/7.5 cm Цилиндрични Треперење LED Свеќа Ноќ Светлата Flameless Божиќ Светилка Партија Декорација

15/13/10/7.5 cm Цилиндрични Треперење LED Свеќа Ноќ Светлата Flameless Божиќ Светилка Партија Декорација

DEN 89.00 DEN 117.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Функција :
- Реални треперење пламен ефект
- Реални изглед без неуредна восок
- Нема пламен, без топлина, без soot и чад - елиминирање на ризик од пожар
- Безбедно да се користи околу децата, домашни миленици и во места каде што традиционалните свеќи не можат да се користат.
- Создава топол амбиент сјај кој никогаш не изгореници од Материјал : Пластични Боја : Бела LED : 1pc бела LED Батерија : 3x AAA батерии (не се вклучуваат) Големина : 10cm x 7.5 cm Пакет Тежина : 60(g) / 2.12(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 80(mm)*75(mm)*75(mm) / 3.15(во)*2.95(во)*2.95(во) Пакет, Вклучувајќи : 1 PC LED Свеќа Светлина

Главните својства

Емитуваат Боја:
7cm, 10cm, 13cm, 15см
Бренд Име:
Hapeisy
Е Светилки Вклучени:
No
Обликот:
Цртан филм
Тип:
Атмосферата
Енергија:
Префрлете
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
DC
Тип На Батерија:
копчето ќелија
сертификација:
CCC,RoHS
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
Флуоресцентни
Е Батерии Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Употреба:
празник
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Тип На Објект:
Ноќ Светла

Избор на купувачот