.

.

Топла продажба Бесплатен Превозот>>црниот бисер ѓердани & школка pendant earring сет

Топла продажба Бесплатен Превозот>>црниот бисер ѓердани & школка pendant earring сет

DEN 882.00 DEN 1103.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Ви благодариме за вашето разбирање и среќен купување
Повратни информации
Јас сум еден secrious и чесен бизнисмен . се надевам дека секој клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . јас ќе одам низ моите повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате . ( остави негативни повратни информации не може да го реши проблемот ) , ако има било какви прашања , само контактирајте ме , јас ќе ви помогне, обидете се што е во моја моќ . Најдобри желби .

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
Школка
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
ААА

Избор на купувачот