.

.

Lan палата нови 2018 голема остава Стакло африкански монистра свадба накит поставена златна боја ѓердан и обетки за ќе б'men бесплатен превозот

Lan палата нови 2018 голема остава Стакло африкански монистра свадба накит поставена златна боја ѓердан и обетки

DEN 1551.00 DEN 2184.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако објектот е дефектен,ве Молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка,Ако замена не е достапна, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот начин на плаќање
.Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена. Ни веруваат, Било прашање ќе се реши.
Бренд : Lan Палата
Предмети : Накит сетови студ earring+ ѓердан (Оригинал бутик)
Боја : Златна
Ѓердан Големина : 51 cm
Тежина : 360g
Материјал : позлатени/Бакарни легури/Стакло/Кристал ( Боја задржување позлатен)
Стил : Романтични и Мода
Забелешка : Боја ќе бидат малку различни, со реални предмети, бидејќи на камера и екран
1.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или" примерок"со ниска вредност. Нашата компанија се наоѓа во Шангај, Кина. Ние си имаме свој фабриката, па
објектите се на располагање за да го прилагодите,промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/earrigs
Пол:
Жени,љубовници'
Број На Модел На:
LPS0102T
Материјал:
Стакло
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
LAN ПАЛАТА
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Стил:
Класичен
боја:
Golden
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Шангај Кина
Пакет:
Добро спакувани во OPP вреќа

Избор на купувачот