.

.

Simulado Perola Nupcial Не Casamento Conjuntos де Joias де Кор Prata Flor Colar Brincos Conjuntos де Casamento Ангажман Joias

Simulado Perola Nupcial Не Casamento Conjuntos де Joias де Кор Prata Flor Colar Brincos Conjuntos де Casamento

DEN 432.00 DEN 480.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Simulado Pérola Nupcial Не Casamento Conjuntos де Jóias де Кор Prata Flor Colar Brincos Conjuntos де Casamento Ангажман Jóias
Гламурозна Кристално Јасно Свадба, Матурска, Пратилки или Мајка на Невестата Ѓердан и Обетки Сет
крајот
многу Сјајна Свадба Свадба Накит Сетови Подарок Сет Tear Drop Ѓердан Поставите Накит Сетови Кристално
Фунта Сребрен Накит Африкански Накит Поставите Свадба Накит Сетови Ѓердан Обетки
Опис
Камен боја : Јасно
Фантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.100% сосема нов и висок квалитет.Премиум квалитет.Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм Пакетот Вклучува : 1 x Ѓердан 1 x Пар обетки

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
shosixuan
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
0.14
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
квалитет:
Висок квалитет
Is_customized:
Yes
боја:
Транспарентна
Стил:
Романтични

Избор на купувачот