.

.

ТЕКСАС ИЗДАНИЕ Амблем 3D Универзална Decal За Chevy Silverado GMC Сиера Камион

ТЕКСАС ИЗДАНИЕ Амблем 3D Универзална Decal За Chevy Silverado GMC Сиера Камион

DEN 154.00 DEN 207.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

ТЕКСАС ИЗДАНИЕ Амблем 3 D Универзална Decal За Chevy Silverado GMC Сиера Камион
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Поддржани со силна двојно двострано 3 M селотејп Универзална одговара. Ќе се држиме до било чиста рамна површина. Хром и црна завршница ќе изгледаат одлично на вашиот камиони надворешноста. Тешко ABS пластика е издржлив и се противи исчезнува од временски и други елементи Спецификации : Материјал : ABS Површински Третман : Хром Боја : Сребро+Црна Големина : 255x72mm/10x2.8" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 1 x Автомобил Налепница

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
7.2cm
Објектот Висина:
25.5cm
Модел:
Други
Објектот Должина:
25.5cm
Материјал Тип:
ABS
Налепница Сместување:
Багажникот
Бренд Име:
QILEJVS
Име На Модел:
D7YA1A70641
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Објектот Ширина:
7.2cm
Пакување:
Не Се Пакувани

Избор на купувачот