.

.

SOLLED Отворено Соларна Енергија Ѕид Светилка Супер Светло водоотпорност Сензор за Светло Патио Палубата Двор Градина Ограда Дома Пејзаж

SOLLED Отворено Соларна Енергија Ѕид Светилка Супер Светло водоотпорност Сензор за Светло Патио Палубата Двор

DEN 402.00 DEN 535.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 V
Светла боја : бела
Номинална моќност : 0.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Aliexpress поддржува Vista,Bolet,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.
Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било каков проблем и ние ќе ви ги даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО. Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање,се Чувствуваат слободни да контакт.
Материјал : ABS и КОМПЈУТЕР пластика
Количина : 1 компјутер
Пакетот вклучува :
1 * Ѕид светилка
Инструкции
Answer : ___________________________ Note :
Прирачник за мерење може да доведе до 1-2cm грешка, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.5 W
Батерија : Ну-МЗ АА 1. Ви благодарам многу. Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот,Ali Express Премиум Превозот,e Packet,стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги ,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товарни и бидете сигурни дека врати се во нивната оригинална услови. Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање,се Чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 2-5 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање.

Главните својства

Извор На Енергија:
Сончевиот
База Тип:
Никој
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Напон:
6V
Употреба:
празник
Бренд Име:
SOLLED
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Тело Материјал:
Пластични
Карактеристики:
PHO_00UZ
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
PHO_00UZ

Избор на купувачот