.

.

Германија PG13.5 Водоотпорни Електронски PA66 најлон Кабел Жлезда сиво бела и црна два боја PG13.5-09

Германија PG13.5 Водоотпорни Електронски PA66 најлон Кабел Жлезда сиво бела и црна два боја PG13.5-09

DEN 5514.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бојата е сиво бела и Црна , ве Молиме имајте во предвид специфичната боја ви е потребна кога се купи , ако не имајте предвид било која боја ,Ќе се испрати било боја случајно,се Надевам дека се разбере
Модел : PG13.5-09
Тема тип : Германија PG13.5
Материјал : A. C,F е Најлон PA66. Б и Д е EPDM
Животната средина температура : Статични од-40c+100c(120c краток рок)
динамична од -20c+80c(100c краток рок)
Боја : Црна и сива боја бела

Главните својства

Број На Модел На:
PG13.5-09
Тип:
Приклучоци

Избор на купувачот