.

.

Дисага Капак Lifters За Харли 2014-2017 Туринг Патот Стрит Глајд Кралот Ултра Ограничен FLHTK FLHR FLTRX

Дисага Капак Lifters За Харли 2014-2017 Туринг Патот Стрит Глајд Кралот Ултра Ограничен FLHTK FLHR FLTRX

DEN 1230.00 DEN 1708.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вашиот парцела мора да биде јасно наведено. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде resealed додека сте го добиле вашиот стоки и се задоволни.
Ако стоката да пристигне неисправни, мора денот на приемот да контактирате со нас во рок од 7 дена.
Карактеристики
Резервни 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Изработени од палка алуминиум.
Во случај на исчезнати делови, ве молиме да не известите на истиот ден ќе добиете производот. Парите е безбеден, бидејќи се наоѓаат само објави на доставувачот по вашата испорака цел потврда задоволство.
Превозот
Глобални воздухопловната : обично 16-29 дена
· EMS : обично 9-19 дена
· Сите предмети се проверени тогаш страна спакувани во куќата тим
· Ние ќе се потрудиме да брод наредби како е можно поскоро за плаќање не се расчисти, за викенди се вклучени
· Жал ми е, но ние сме во можност да брод за да PO или APO Кутија адреси
· За висока вредност на налози ние може да бараат проверка на адресата пред да се брод.
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, Moneybookers, Western Union.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ова е направено за да се заштити вас и нашите интереси
По-продажбата на услугата
Ние нудиме едноставен наплата или размена политика, во случај да има проблем со вашиот производ.

Главните својства

Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
како опис
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
XF2906G27
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси
Специјални Функции:
како опис
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
како слика се прикажани
Големина:
As real product
Материјал Тип:
како детали за производот

Избор на купувачот