.

.

MPPT 1000w Нови соларни мрежа тај инвертер 1000GTIL2-LCD со батерија на испуштање на енергија за работа на владата и ограничувач DC 22-60v 45-90v на текст

MPPT 1000w Нови соларни мрежа тај инвертер 1000GTIL2-LCD со батерија на испуштање на енергија за работа на владата

DEN 10607.00 DEN 12192.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Wattmeter - Max 9999w
3. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, T/T,
2. Таа потоа се праќа сигнал за Мрежа Тај Инвертер колку моќ да достави до оптоварување во реално време. Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор).
Работата во рамките на Внатрешната граничник режим
Работа под Надворешни ограничувач на владата,
Pls се направи вашиот поставување на LCD и да ја зачувате деталите,поставување на работата,pls прочитате GTI прирачник. DC сигнал, Кабел - 5v DC, max ма
Плаќање :
1. Внатрешни тип Граничник менгеме со сензор & кабел 2m1pcs
4. Инсталација на GTIL Со Внатрешна Граничник
3. Испорака. Корисникот може да ги постави удар во/off напон на инвертер кој може да флексибилна употреба со батеријата банка зависи од корисници ум и може да ја спречи батеријата банка од над празни . Менгеме сензор - Максимум 100 A
2. Ова е затоа што на електрична енергија метри (еден предвидено од страна на електрична енергија на услуги во областа) не се свесни насока на моќ и протокот. Нова надградена фирмверот им овозможи на батеријата или соларни ограничувач на сегашните и моќ модел. На LM тогаш ќе процесот на сигналот. Прирачник 1pcs
Инвертор За Користење : 1. Технички Податоци
Белешка : постојат 22v-60v и 45v-90v влезен напон опција,
Ве молиме изберете DC22v-60v или 45v - 90v , и да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел .1 Оваа инсталација не е потребна дополнителна граничник модул,Инсталацијата е многу полесно. AC кабел-1 компјутери
3. 6 Граничник Модул Спецификација
1. Стандард Грид Тај Инвертер Модел
Еден 1pcs инверторот користење :
повеќе од 1 единица инвертери пластовидно користење :
2. Со други зборови тоа само додава дури и ако моќ е извезена на мрежата, на тој начин, корисниците ќе биде обвинет за моќ, дури и ако е даден на мрежа, и ова е проблем Ова е 2 генерација грид тај инвертер со граничник. Користење Мрежа Тај Инвертер Со Граничник Модел
2. Терминал Блок-Max 20 A
4. Соларната Мрежа Инвертер со Граничник(built-in)-1unit
2.

Главните својства

Влезен Напон:
DC22-65V, DC45-90V
Тип Socket:
АУ, САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, ЕУ
Големина:
45*30*15cm
Број На Модел На:
1000GTIL2-LCD
Тежина:
5.5kg
Тип:
на ac dc
Излезна Моќност:
1000W
Влезен Напон:
dc 45-90v/DC22-65V

Избор на купувачот