.

.

Дедо мраз тоалет седиште покрие бања прибор резервоарот покрие тротоарите килим божиќ декорација празник подароци, уметност дома декор

Дедо мраз тоалет седиште покрие бања прибор резервоарот покрие тротоарите килим божиќ декорација празник подароци,

DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоалет На Корица : 33.5cm X43cm Резервоарот на Корица : 38cm X20cm X16cm Контура Килим : 56cm X55cm
Дедо мраз тоалет седиште покрие бања прибор резервоарот покрие тротоарите килим божиќ декорација празник подароци, уметност дома декор
Стилови може да се малку различни, сите се случајни испорака. ве молиме обратете се до купувачот се покаже.
Купувачот се покаже :

Главните својства

Материјал:
Платно
Број На Модел На:
001
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Подарок Перница & Носители
Божиќ Ставка Type:
Затворен Божиќ Декорација

Избор на купувачот