.

.

Нови 8мм Природни Бели Зрнца Хривнија Жени, Девојки Божиќ Подароци Рачно Изработени Украси Мода Накит Одлуки Камен Камења 7.5 инчен

Нови 8мм Природни Бели Зрнца Хривнија Жени, Девојки Божиќ Подароци Рачно Изработени Украси Мода Накит Одлуки

DEN 178.00 DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Ние се испита квалитетот на секој производ.

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
YCH0699
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Избор на купувачот