.

.

X Y Z три оска мултифункционален фреза, струг, сечење жица, хелиум владетел, дигитален дисплеј, екранот

X Y Z три оска мултифункционален фреза, струг, сечење жица, хелиум владетел, дигитален дисплеј, екранот

DEN 5760.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сервисот за Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници прво. Сите врати производи треба да бидат спакувани добро и задржи оригиналниот пакет. Им овозможи на влезниот сигнал со фреквенција : >100 KHz
12, должина резолуција : 10 m, 5 за m, 2 m, 1 m, 0. Враќањето товарни ќе бидат платени од вас, ако тоа е вратени од вашите лични причини. Како временската разлика, некои одговор ќе биде околу 6-10 часа задоцнување.5 M
13 、 оперативни тастатура : запечатени филм допир копче
14, 0. Ние само си дозволат товар за враќа неисправен производ.

Главните својства

Број На Модел На:
SDS2MS
Име на производ:
Модел:
Екранот оска број:
Две оска и три оска
Најдолг екранот растојание:
9999.999 mm
Резолуција:
Напон:
Влезниот Сигнал:
Power plug:
Американскиот Стандард

Избор на купувачот