.

.

Прекрасни Нерѓосувачки Челик Бар Врежани СИТЕ што ВИ ТРЕБА Е ЉУБОВ Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Хривнија Алка За жени Мажи

Прекрасни Нерѓосувачки Челик Бар Врежани СИТЕ што ВИ ТРЕБА Е ЉУБОВ Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Хривнија

DEN 2071.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

STB Забелешка
Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Како да се плаќаат со Банкарски Трансфер :
1. Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
Како да се плати со кредитна картичка :
Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата. Имаме Десетици илјади ставки,ќе имате повеќе избор.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги. Откако заврши, вашата исплата ќе се одржи безбедно во Зачувам сметка.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации. Купувачот Заштита
.На исходот страница, изберете Банкарски Трансфер, како начин на плаќање. Донесе печатени Банкарски Трансфер на Информации и да го покаже на банкарски службеник, пред да се изврши уплатата.
Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.

Главните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
STB05
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Кристал Приказна
Материјал:
Бакар
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
sliver
Стил:
печат накит
Точка име :
Печат Алка Хривнија
Дијаметар:
64mm

Избор на купувачот