.

.

оригинални Гориво Инјекторите 06B133551M 0280156065 За AUDI A4 A6 Б5 B7 B6 C5 ШКОДА ВРВЕН ФОЛКСВАГЕН PASSAT 3B3 3B6

оригинални Гориво Инјекторите 06B133551M 0280156065 За AUDI A4 A6 Б5 B7 B6 C5 ШКОДА ВРВЕН ФОЛКСВАГЕН PASSAT

DEN 706.08

Износ
Во форма достапна за нарачката


Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас.100% оригинални Гориво Инјекторите 06 B133551 M 0280156065 За AUDI A4 A6 Б5 B7 B6 C5 "ШКОДА" ВРВЕН "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 3 B3 3 B6
Известување!!! Продавницата поддржува сите бренд автомобил прибор трговија на големо и мало.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.

Главните својства

Тип На Објект:
инјектор млазницата
Име На Модел:
06B133551M 0280156065
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
BINGWFPT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
0inch

Избор на купувачот