.

.

2 Парчиња Прилагодување Спортски Автомобил Опфаќа Налепници Decal Автомобил Стил На Автомобил Светилка Веѓа За hyundai elantra автомобил додатоци

2 Парчиња Прилагодување Спортски Автомобил Опфаќа Налепници Decal Автомобил Стил На Автомобил Светилка Веѓа За

DEN 335.00 DEN 335.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
100% Нов бренд СПОРТСКИ УМ и добар квалитет
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи
Лесно за употреба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.Купувачот треба да се обиде да се поднесе daim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Се враќа : 1. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Главните својства

Големина:
280x80mm, 350x100mm, 400x114mm, 580x165mm
Бренд Име:
спортски ум
Налепница Сместување:
глава
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
BYB09-004
Објектот Должина:
28cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
0.025cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на купувачот