.

.

Бакнување картичка/јас те сакам pop-up картичка /3D kirigami картичка/ рачно изработени честитки /подарок за денот на вљубените

Бакнување картичка/јас те сакам pop-up картичка /3D kirigami картичка/ рачно изработени честитки /подарок за

DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ
-11.5 cm x15cm или 12cm x12cm укината картичка, ве молиме имајте во предвид големината сакате
- Содржи 100% рециклиран, појавување на ковертот
-покривање : 250gsm тешки карта на акции /Внатре : 210gsm Виножито хартија
-Празни внатре за ваша лична порака
ПРИЛАГОДЕТЕ
- Печатење детали во внатрешноста
- 3 D pop-up функција
- Laser-сечење на надворешниот поклопец
- Картичка бои
Ако треба да ги персонализирате тоновите, ве молиме convo мене да знаете повеќе детали
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ - Обично околу 3-4weeks
- Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност
- Што е надвор од нашата контрола
ЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас
- Г ХЛ/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС се достапни
- ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака метод
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
- Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта)
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & заврши
Плаќање
- Western Union/Paypal/трансфер/
T H A N K . Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )

Главните својства

боја:
1 компјутери, 5 компјутери, 10 компјутери
Шема:
Виткање Тип
празник:
Денот на вљубените
Музика:
Yes
Име:
свадба партија
Настан & Партија Ставка Type:
Покана Картичка

Избор на купувачот