.

.

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Allview P9 Енергија Лајт 5.3 инчен Мода СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Allview P9 Енергија Лајт 5.3 инчен Мода СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие

DEN 228.00 DEN 240.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис :
Бренд : GUCOON
Состојба : 100% Мода Нови
Материјал : Кожа СТП
Боја : 21 Бои
Внатре Случај : Нема внатрешноста на силиконски или пластика, тоа има лепак налепница /лепак лента
Функција : Потпирачот, Паричник, Картичка Слотови, Рака
Трговија на големо/dropship : Поддршка
Се вклопуваат совршено за вашиот телефон за да се заштитат од шок, нула, нечистотија и други секојдневна употреба.
Компатибилен модел : за Allview P9 Енергија Лајт 5.3 " Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај 1 x Рака
Производот Се Покаже :
Предмети може да заинтересирани :

Главните својства

Големина:
5.3inch Screen
Карактеристики:
Цртан Филм Шема
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач
Бренд Име:
GUCOON
дизајн:
Слатки,Шарени,Егзотични,Животински
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Allview
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Капка брод:
Поддршка
Мажите Корист Бои:
Черепот Тигар Волкот Фокс Маскирна Пиратски
Жените Корист Бои:
Ајфеловата Кула Пеперутка Мачка Писе Куче Був Цвет Девојки Tatto Campanula
Состојба:
Нова Мода
Внатре Случај:
Не внатрешноста на силиконски или пластични случај
Стил:
Лепак Налепница / Лепак Лента
Модел На Телефон:
за Allview P9 Енергија Лајт

Избор на купувачот