.

.

GZGMET 90dB Вратата, Аларм Магнетен СЕНЗОР за ВРАТА Упад Burglar Security System ПРОЗОРЕЦОТ

GZGMET 90dB Вратата, Аларм Магнетен СЕНЗОР за ВРАТА Упад Burglar Security System ПРОЗОРЕЦОТ

DEN 186.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

5 V LR44 копчето батеријата
Работат на струјата : ≤ 80m A
Звук : 90 db алармот се огласува
Инсталација позиција : Врата или прозорец
Примена : Продавници, семејство, компанија, хотел
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
12 месеци Гаранција.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.50 /set US $ 28 /set US $ 42. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
7673697808699813 Натпревар Аларм Домаќин US $ 49 /set US $ 42 /set US $ 3.00 /set GZGMET 90d B Вратата, Аларм Магнетен СЕНЗОР за ВРАТА Спецификации :
Напојување : 3x1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.00 /set US $ 39 /set US $ 15. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Главните својства

Бренд Име:
GZGMET
Број На Модел На:
ГМ-uw

Избор на купувачот