.

.

обичај ткаенината линкови за сублимација може да се печати слика топлина tranfer печатење празно потрошен материјал персоналните подарок

обичај ткаенината линкови за сублимација може да се печати слика топлина tranfer печатење празно потрошен материјал

DEN 912.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Нашата компанија обезбеди многу сублимација празно производи со Термички трансфер, како што се телефонски случаи ,keychains, прстени,ѓердани привезоци, шминка огледала, часовници, doorplate, фрижидер магнети, перници,-маици,куп,влечки,престилки, матс&влошки,чаши,mouse pad, торби/паричници итн, најдобра цена и подобар квалитет, ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас
имаме голем број на производи за сублимација,ако треба , ве молиме контактирајте со нас

Главните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
539726281141
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Meirenpeizi
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Избор на купувачот