.

.

Топла Продажба! 20 компјутери 4(10cm) Ткиво Хартија Пом Poms За Свадба Партија Декорација DIY Цветни Топки Шарени Хартија Цвеќиња 16 Бои

Топла Продажба! 20 компјутери 4(10cm) Ткиво Хартија Пом Poms За Свадба Партија Декорација DIY Цветни Топки Шарени

DEN 204.00 DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет Име : Топла Продажба! 20 компјутери 4"(10cm) Ткиво Хартија Пом Poms За Свадба Партија Декорација DIY Цветни Топки Шарени Хартија Цвеќиња 16 Бои Боја : 16 бои, Како фотографии Материјал : Хартија Лист Големина : 10cm во дијаметар Употреба : ткиво хартија цвет се дизајнирани специјално за вашата свадба, партија, прослави, годишнина и други специјални настани. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Имаме разни прекрасни бои и големини на располагање. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ние веруваме дека тие ќе се направи нешто различно од местото на случувањето.

Главните својства

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Вратата Lintel Цвет/Огледало Цвет
Број На Модел На:
10cm
Повод:
Свадба
Бренд Име:
HAOCHU
Стил:
Цвет
Големина:
10cm in diameter
боја:
16 бои

Избор на купувачот