.

.

10pcs/многу 40x40x20mm 4020 фанови 5 Volt Brushless DC Фанови ладење радијатор heatsink

10pcs/многу 40x40x20mm 4020 фанови 5 Volt Brushless DC Фанови ладење радијатор heatsink

DEN 861.00 DEN 936.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние beleive дека сè може да се реши веднаш преку комуникација. Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди.
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот.
Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Се отвори расправа за Aliexpress.Контактирајте со нас преку e-mail или Ali Express е центарот и да го одредите проблеми и производ услови ПРЕД да се потврди приемот на предмети на Aliexpress. Враќањето на производите во рок од 7 дена од денот на Ali Express' известување. (бесплатен превозот) која има за следење на информациите кои се задржи на вашиот предмет повеќе побезбедно . Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Предмети ќе брод во рок од 5 работни дена за исплата добиле. Pls ни даде позитивни повратни информации (5stars).
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние ќе го цениме дека ќе ги споделите со нас проблемот детали се снабдува со слики.8 CFM Ниво на Бучава : 25dba±10% на Пакет : 10pcs/многу
Меѓународни Купувачот-ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од злоупотреба на производите
Повратни информации :
вашето мислење е многу важна за нас. На предмети мора да биде во оригиналните услови како што ги примате.com и да чекаат за известување.

Главните својства

Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
dc фан
Број На Модел На:
4020-5V
Бренд Име:
gdstime
is_customized:
Yes

Избор на купувачот