.

.

За Huawei Чест 5C опфаќа DIY сликарство animale Цвеќиња Ајфеловата Кула назад случај За Huawei 5C Чест 5C Заштитна Случаи

За Huawei Чест 5C опфаќа DIY сликарство animale Цвеќиња Ајфеловата Кула назад случај За Huawei 5C Чест 5C Заштитна

DEN 73.00 DEN 95.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сите инвентар дозвола продажба на производи се конечни, нема враќање, замена или враќање на средствата . Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ .
Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена .Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја.
Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 5 дена од денот на уплатата испратени . Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот. Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел. На нашите продажба expenriences до сега, 0. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа . Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци . Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.
Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена .
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот.

Главните својства

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZAGTER
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
Материјал:
тешко пластика
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Број На Модел На:
за Huawei Чест 5C Случаи

Избор на купувачот