.

.

20pcs Фрижидер Магнети копчето за cabochons,30мм Кујна Магнети,Копчето Магнети,DIY накит compnents-10093426

20pcs Фрижидер Магнети копчето за cabochons,30мм Кујна Магнети,Копчето Магнети,DIY накит compnents-10093426

DEN 201.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.
Количина : 20pcs
Големина : 30мм
Дебелина : 2mm
Облик : Тркалезна
Материјал : Гума Магнетно
Оваа магнети копчето е многу посебен и лесен за DIY,откине на бела хартија во една страна,се држи чаша cabochons или некои други убаво додатоци кон неа,убаво магнети копчето завршена! Стави врз фрижидер,црна страна ќе се придржуваме кон тоа автоматски. Примерок цел & помала количина е во ред. Примерок цел & помала количина е во ред. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Висок квалитет со пониска цена. Големи акции за брза испорака во пониска цена.
Пакување&Испорака :
Нашите предности : 1. Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка. 6) Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
За vedio,pls се однесуваат на http : //youtu. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо.
Примерокот се прикаже :
Сертификат :
Нашите предности : 1. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот.
3) да го Реши вашиот проблем во рамките на 48hours. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот.

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Број На Модел На:
10093426
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Тежина:
160g
Објектот Дијаметар:
3cm
Големина:
30mm
Објектот Висина:
0.2cm
Материјал:
Гума
Објектот Должина:
3cm
Производ Карактеристики:
Фрижидер Магнети копчето
Никој:
Никој

Избор на купувачот